Moje pierwsze melodie®

Łatwe nuty na pianino

WYDANIE DRUGIE

Moje pierwsze melodie to zbiór łatwych nut na pianino przeznaczonych dla dzieci rozpoczynających naukę gry na pianinie. Duże nuty (bez pauz), oznaczone pierwsze dźwięki, prosty układ rytmiczny ułatwią pierwszy, często niełatwy kontakt z klawiaturą fortepianu, a kolorowe obrazki pomogą przełamać bariery emocjonalne. Barwny akompaniament dodatkowo umili czas podczas lekcji z nauczycielem, dając podwójną satysfakcję z muzykowania.

POZIOM: PODSTAWOWY

ISBN: 978-83-947010-0-0

ROK PUBLIKACJI: 2019

ILOŚĆ STRON: 16

łatwe nuty na pianino

Dla Elizy

Ludwig van Beethoven

NUTY CYFROWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Dla Elizy to jeden z najbardziej poszukiwanych utworów na fortepian, pianino lub keyboard. Jest prawdopodobnie najpopularniejszą melodią wybieraną przez początkujących pianistów. Prezentujemy wersję dla początkujących, z podpisanymi nutami i nazwami akordów w celu łatwiejszego wykonania.

POZIOM: PODSTAWOWY

ILOŚĆ STRON: 2

Nasze Wydawnictwo wychodzi naprzeciw potrzebom początkujących, elementarnych oraz średnio zaawansowanych pianistów. W przygotowaniu znajdują się oryginalne kompozycje w formacie cyfrowym.  Zawierać będą utwory na wszystkich wymienionych poziomach.  Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej działalności na naszej stronie facebook, gdzie pojawiają się nowinki z działalności naszego Studia oraz Wydawnictwa.